Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvalarında başarılı olan öğrenciler ödüllerine kavuştu

Gerze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Akıl Ve Zekâ Oyunları Turnuvalarında başarılı olan öğrenciler için ödül töreni düzenledi

Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvalarında başarılı olan öğrenciler ödüllerine kavuştu
03 Haziran 2023 Cumartesi 10:30

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan, ''Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvalarında İlçemizde ve Sinop BİLSEM' de yapılan turnuvalarda dereceler elde eden öğrenciler için ödül töreni düzenledi. 

Öğrencilerin strateji geliştirme, planlama, mantık yürütme-mantıksal bütünleme, görsel-uzamsal düşünme, sıra dışı düşünme, dikkat, Konsantrasyon, hafıza ve bellek alanlarında gelişimini sağladığı Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvalarında İlçe ve İl Finallerine katılarak dereceler elde eden İlçemiz Şehit Nurullah Saraç Anadolu Lisesinden 3, Haşim ve Zehra Tarı Ortaokulundan 1, Atatürk Ortaokulu'ndan 4, Atatürk İlkokulu'ndan 2 ve Karlı TOBB İlkokulu'ndan 3 öğrencimiz olmak üzere, genel toplamda 13 öğrencimiz bize aldıkları derecelerle gurur yaşattı.

''Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvaları'' ilçe elemelerinde 1. olan ve İlçemizi Sinop Bilim ve Sanat Merkezinde (BİLSEM) yapılan Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvalarında başarıyla temsil eden ve kategorilerine göre İlçemize 1.'lik, 2.'lik ve 3.'lük dereceleri elde ederek dönen öğrenciler için, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan, hazırlattığı Başarı Belgelerini, düzenlenen Ödül Töreniyle öğrencilere takdim etti. 

TÜRKİYE AKIL VE ZEKA OYUNLARINDA İL TURNUVASI VE İLÇE TURNUVASINDA DERECE ALAN ÖĞRENCİLER ŞU ŞEKİLDE:

1-MANGALA Oyunu İlkokul Kategorisi İlçe 1.'si Karlı TOBB İlkokulu Öğrencisi Hüseyin Şahin ELMAS

2-Q-BİTZ Oyunu İlkokul Kategorisi İlçe 1.'si ve İl 2.'si Atatürk İlkokulu Öğrencisi Deniz Çağan BİLGEN

3- PENTAGO Oyunu İlkokul Kategorisi İlçe 1.'si ve İl 2.'si Karlı TOBB İlkokulu Öğrencisi Mustafa KONUK

4- EQUİLİBRİO Oyunu İlkokul Kategorisi İlçe 1.'si ve İl 1.'si Atatürk İlkokulu Öğrencisi Yiğit DÜZENCİ

5-KÜRE Oyunu İlkokul Kategorisi İlçe 1.'si Karlı TOBB İlkokulu Öğrencisi Elagül GÜMÜŞ

6- PENTAGO Oyunu Ortaokul Kategorisi İlçe 1.'si ve İl 3.'sü  Atatürk Ortaokulu Öğrencisi Çınar ÇAKICI

7-MANGALA Oyunu Ortaokul Kategorisi İlçe 1.'si ve il 1.'si Haşim ve Zehra Tarı Ortaokulu Öğrencisi Kuzey Bartu MEMİŞ

8- REVERSİ Oyunu Ortaokul Kategorisi İlçe 1.'si ve İl 2.'si Atatürk Ortaokulu Öğrencisi Mehmet Bulut AŞICI

9-KULAMİ Oyunu Ortaokul Kategorisi İlçe 1.'si Atatürk Ortaokulu Öğrencisi Abdulhamid Taha ÖZTÜRK

10-KÜRE Oyunu Ortaokul Kategorisi İlçe 1.'si ve il 2.'si Atatürk Ortaokulu Öğrencisi Melike AS

11- REVERSİ Oyunu Lise Kategorisi İlçe 1.'si ve İl 1.'si Şehit Nurullah Saraç Anadolu Lisesi Öğrencisi Rabia KÖROĞLU

12-MANGALA Oyunu Lise Kategorisi İlçe 1.'si ve İl 1.'si Şehit Nurullah Saraç Anadolu Lisesi Öğrencisi Dilara ÇELİK

13- PENTAGO Oyunu Lise Kategorisi İlçe 1.'si ve İl 1.'si Şehit Nurullah Saraç Anadolu Lisesi Öğrencisi Yalın YORKUN

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan, Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvalarında dereceler elde eden 13 öğrencileri tek tek tebrik ederek, Başarı Belgelerini takdim etti.

 ''Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Şampiyonası''nda İlimizi Kayseri İlinde temsil edecek olan İl 1'si öğrencilerimize başarılar diledi.

Öğrencilerin başarılarında büyük emekleri olan ve Turnuvalara hazırlayan Şehit Nurullah Saraç Anadolu Lisesi Öğretmenleri Saniye Deniz KÜÇÜKSU ve Sevinç GENCEL'e, Haşim ve Zehra Tarı Ortaokulu Öğretmenleri İrfan DANACI ve Emel AYDIN'a, Atatürk Ortaokulu Öğretmeni Sibel VANLI ÇAKICI'ya, Atatürk İlkokulu Öğretmeni Rabia AYDINGÖZ'e, Karlı T.O.B.B. İlkokulu Öğretmeni Öner SARAÇ'a ve Okul Müdürleri, Mustafa ATAMAN, A. Hakan YENİCE, Taşkın AYDIN, Tansu YURTSEVEN ve Recep Barış VAROĞLU'na, öğrencilerin her zaman yanında olan velilere ve  öğrencilerimize teşekkür ederek Kayseri'de ilimizi temsil edecek olan öğrencilerimize muvaffakiyetler diledi.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Deniz Aşıcı - 4 ay önce
Çocuklarımızın gelişimi noktasında elinden geleni esirgemeyen başta Sibel Vanlı Çakıcı öğretmenimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimizi kutlar dereceye giren öğrencileri ayrı ayrı tebrik ederim
Avatar
Yasemin AŞICI - 4 ay önce
Çocuklarımıza verdikleri emekleri için başta Sibel Vanlı ÇAKICI öğretmenimize ve tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Dereceye giren bütün öğrencilerimizi tebrik ederiz.