GİZEMLİ YÖNETİCİLER KRALLIĞI


Volkan Yaşar Berber

Volkan Yaşar Berber

Okunma 11 Ocak 2021, 11:43

   Küresel efendiler diye tabir edilenler ya da seçilmişlerden oluşanlar ne derseniz deyin onlar var ve var olmaya devam edeceklerdir. İnsanoğlu yüzyıllardır, daim gizemlerle dolu yaşantılarda ticaret, ekonomi, sanayi, sosyal, medya, basın, medya, askeri vb. alanlarda söz sahibi olabilme iradesini elinde tutmak istemiştir. Nice tarihte hanedanlar, aileler, devletler, örgütler gelip geçmiştir ki sürekli kendini yenileyen çağlarda ayakta kalmayı başarabilmişlerdir. Daim imaj değiştirerek kendilerini kamufle edinmeyi adet edinen bu gizemli beyinlerin tek hedefi iradeleridir.

    Global örgütler, mevcut rejimi değiştirerek yerine kendi kurallarının tatbik edilebileceği yönetimi yerleştirerek, yine kendilerinden insanlara mevki, makam verdirerek süreci başlatmaktır hedefleri. Global maddi ve manevi gücü ellerinde bulunduranlar bölücü, ilticacı, gençlik, partili gizli veya açık örgütler kurdurarak yaptırımlarını sıralarlar. Avrupa devletleri bilhassa Almanya, Fransa, Belçika, Yunanistan, Hollanda, İspanya gibi terörizme destek verenleri kendi ülkelerinde açık kapalı gözeterek sümenaltı sopa göstermeleriyle vesayet kurma heveslerindedirler.

    Yeni dünya düzeninde kurulan yuvarlak masada hakkını geçmişte olduğu gibi kan ve gözyaşıyla muhafaza etmeye çalışanlar, sömürgeciliğini bir çıta daha yükseltmeye çalışarak dışarıya barış, sağlıktan bahsederler. Aslen kökü her birinin masonik krallık kurabilmeye dayandığından ortak iradeleri hep aynı idi. Yalnızca isimler ve saha değişmekteydi. Günümüz araştırmacıları her ne kadar az kaynaktan bilgilense de o saklı hazineler daim yıllardır sabit yerlerindeydi yeter ki nerede ne zaman aramasını bilsinler.

    Gizli global yöneticiler krallığında tarihte öncü olarak tabir edilen birçok bilinen, bilinmeyenlerden Prieure De Sion örgütü, Sicarii gizli örgütü, Scientology tarikatı, Kara Aristokrasi, Sainte Vehme cemiyeti, Rotschild ailesi, Rose-Croix cemiyeti, Ramtha tarikatı, Phi Beta Kappa, Molly Maguires örgütü, Moon tarikatı, Mathesr ailesi, St. Jean Şövalyeleri, Kara tarikat, Kara Güneş örgütü, Hançer Birliği, Güneş  Tapınağı, EOKA Ethniki Organosis Kyprion  Agonistan örgütü, Coma Ustaları, ASALA-EKİEGO örgütü, Altın ve Rosenkreutz cemiyeti, Altın Şafak Hermetik cemiyeti, Falange Armata örgütü, Kara El, Hasan Sabbah ve Haşhaşiler örgütü, Carbonari cemiyeti, Filiki Eterya, Thule Society örgütü, KuKlux Klan örgütü, Altın Çember Şövalyeleri, Ohemian cemiyeti, Bohemian Grove cemiyeti, Bilderberg, Trilateral, İlluminatu ve birçokları tarihte nam salmışlardır.

    Bilinen birçok ilim adamı, siyasetçi, eğitimci, sanatçı, asker vs. insanların bu gizli veya açık cemiyetlere hizmet verdikleridir. Bu cemiyetlerin, örgütlerin hepsinin de ortak özelliği aynı ideale hizmet ederekten kendilerini ulu olarak görmeleridir. Bu yolda her türlü yöntemi mübah sayarak acımasızca projelerini hayata geçirirler. Sonuç olarak bu gizli küresel efendilerin hakimiyeti altında dünya yaşamaya devam etmektedir. Kimi tükenmişliklerini ilan etse de aktivitesini devam ettirenler eskisinden daha saldırganca ritüellerini en güçlü şekilde korumaktadır.

   Biz Müslümanlara düşen en büyük görev bunlar hakkında teyakkuzda bulunarak her türlü bilgiyi araştırarak, İslam kardeşliği etrafında beraberliğimizi muhafaza etmektir.  Etrafımızda dönen dolapları görmezden gelmekle geleceğimizi teminat altına almış olamayız. Geriden gelenlere yol açabilmemiz, onlara daha iyi yaşam şartları bırakabilmemiz için teyakkuzu arifane şekilde çabalamamız gerekmektedir. Özellikle yöneticilerimizin seçildikten sonra gerektirdiği gibi sorumlulukları dışına çıkmasıyla geri dönüşü olmayan kararlar almaması temennisiyle…!

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.