'Küçükler Judo İl Birinciliği' Müsabakaları yapıldı

Okul Sporları Küçükler Judo İl Birinciliği, 27 Mart pazartesi günü ilçemiz kapalı spor salonunda yapıldı

'Küçükler Judo İl Birinciliği' Müsabakaları yapıldı
28 Mart 2017 Salı 16:03

Gerze Okullar Arası Judo İl Birinciliği
İlgili Galeriye Git

Okullar arası 'Küçükler Judo İl Birinciliği' Müsabakaları yapıldı.

2016-2017 Eğitim-öğretim dönemi Okul Sporları Küçükler Judo İl Birinciliği, 27 Mart pazartesi günü ilçemiz kapalı spor salonunda yapıldı.

İl birinciliğine, Dikmen Bahattin Dolma Ortaokulu 1, Gerze Yunus Emre İmam-Hatip Ortaokulu 2, Gerze Atatürk Ortaokulu 14 ve Gerze Haşim ve Zehra Tarı Ortaokulu 6 olmak üzere toplam 23 öğrenci ve sporcu katıldı.

Gerze ve Dikmen Halk Eğitim Merkezi Judo sporcuları yapılan müsabakalarda 12 Altın ve 4 Gümüş madalya sahibi oldu. Gerze Belediye Spor Kulübü ise 2 Altın, 4 Gümüş ve 1 Bronz madalyayla müsabakaları tamamladı.

Bilecik'te yapılacak olan Türkiye Yarı Final müsabakalarında, Gerze ve Dikmen Halk Eğitim Merkezi 14 sporcusuyla, Gerze Belediye Spor Kulübü ise 2 sporcusuyla İlimizi ve ilçemizi temsil edecek.

Bilecik ilinde yapılacak Türkiye Yarı Finalinde ilimizi temsil edecek sporcuların isimleri şöyle;

1.ci 26 kg             Batın Buğra Akpinar         Gerze Haşim ve Zehra Tarı OO
1.ci 30 kg             Ikram Yılmaz                   Gerze Atatürk OO
1.ci 34 kg             Yusuf Ali Bal                    Gerze Haşim ve Zehra Tarı OO
1.ci 38 kg             Hakan Sarac                    Gerze Atatürk OO
1.ci 42 kg             Ali Arda Aksu                   Gerze Atatürk OO
1.ci 46 kg             M.Özgür COŞKUNSU        Gerze Atatürk OO
1.ci 50 kg             Melih Tural                      Gerze Atatürk OO
1.ci 55 kg             Tunahan ÇAKIR               Gerze Atatürk OO
1.ci +60 kg           Umut Ali Kondak             Gerze Atatürk OO
1.ci 32 kg              Ecrin Erişir                      Gerze Atatürk OO
2.ci                       Elif ÇELİK                        Gerze Haşim ve Zehra Tarı OO
1.ci 36 kg             Elifnur Türkmen               Dikmen Bahattin Dolma OO
1.ci 40 kg             Edanur Çınar                    Gerze Yunus Emre İmam Hatip OO
1.ci 44 kg             Yasemin Erce                    Gerze Haşim ve Zehra Tarı OO
2.ci                         Beyzanur Baş                 Gerze Yunus Emre İmam Hatip OO
1.ci +57 kg           Şeyma Ersoy                    Gerze Haşim ve Zehra Tarı OO

Dereceye giren diğer sporcular :

2.ci 26 kg             Utku ÖZDEMİR                 Gerze Atatürk OO
2.ci 42 kg             Emin ÖZCAN                    Gerze Atatürk OO
2.ci 50 kg             H.Efe AKÇAOĞLU              Gerze Atatürk OO
3.cü 50 kg            Eray KÜÇÜK                     Gerze Atatürk OO
2.ci 36 kg             Edanur Akın                      Gerze Haşim ve Zehra Tarı OO
2.ci 40 kg             Duygu Olgunsoy                Gerze Atatürk OO
2.ci +57                Aleyna MIZRAK                 Gerze Atatürk OO


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Eslem ÇÜREN - 9 ay önce
ECRİN UYUSAL
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.