Güncel
Giriş Tarihi : 23-01-2018 14:14   Güncelleme : 23-01-2018 14:31

Ali Yılmaz Adaylığını Resmen Açıkladı

İlçemiz esnaflarından Ali Yılmaz Gerze Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.

Ali Yılmaz Adaylığını Resmen Açıkladı

Esnaf ve Sanatkârlar Odasına Başkan adayıyım. 10 Şubat 2018 Cumartesi günü yapılacak seçimde aday olarak gireceğimiz 20 kişilik yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber desteklerinizi bekliyoruz.

Yönetim kurulundaki 20 kişiden oluşan bana güvenip beraber bu yola çıkan birbirinden değerli ve ticari tecrübesi olan yönetim kuruluma çok teşekkür eder, esnaflarımızın güvenilirliğini boşa çıkartmayacağımızı temin ederiz.

Zaman birlik zamanı, zaman esnaflarımızın karşılaştığı zorluklar karşısında sıkıntılara duyarsız ve uzak durmama zamandır.

Bizler uzun yıllardır esnaflık yapmaktayız. Biriken ve çözüm bulunamayan sorunları çözmek adına huzurunuza çıkmaya hazırlandığımız böyle güzel bir yolda bizlere teveccüh edip göreve getirmeniz esnaflarımızın sorunlarının azalmasını sağlayacaktır.

Bizler bu sorunları birlik ve beraberliği seçimden seçime hatırlayan ve yapamayacaklarını söyleyen olmayacağız.

Ali Yılmaz Kimdir ?

1975 Gerze doğumluyum. Lise mezunuyum ve dört çocuk babasıyım. 2007-2008 yıllarında S.S Otuz dokuz Nolu Gerze Nakliye ve Motorlu Taşıtlar Kooperatifinde Yönetim Kurulu Üyesi olarak bulundum. 2012-2018 yılları arasında Gerze Esnaf ve Sanatkârlar Odası Yönetim Kurulu üyeliği yaptım. 1999-2000 yıllarında (SAYDER) Saray Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanlığı yaptım.

Yönetim Kurulu Listesi

- Ali Yılmaz

- Mehmet Dereli

- Ömer Güler

- Muharrem Başcan

- Durmuş Sarıkaya

- Hasan Turan

- Murat Kısa

- Kezban Doruk

- Hüseyin Dereli

- İsmail Çağlı

- Mehmet Ali Töngelci

- Arif Akkaya

- Erdal Çaylı

- Seyhan Belovacıklı

- Kemal Tokur

- Okan Yuvacı

- Yılmaz Çelik

- Ahmet Çoban

hakan akbaşhakan akbaş