Siyaset
Giriş Tarihi : 30-04-2017 22:33   Güncelleme : 30-04-2017 22:46

Bir Tepkide O Verdi

Bazı medya kuruluşlarınca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çalışma arkadaşlarından biri olan AK Parti'nin asker kökenli Milletvekili Şirin Ünal'a ilişkin haberlere Demokrasi ve Adalet Platformu Başkanı Hüseyin Yüksek tepki gösterdi.

Bir Tepkide O Verdi
 Hürriyet'in "15 Temmuz ziyareti iddianamede", Sözcü Gazetesinin de "AKP’nin asker vekili Şirin Ünal darbe günü karargaha gitmiş!" başlıklı haberinin ardından Demokrasi ve Adalet Platformu Başkanı Hüseyin Yüksek'ten Hürriyet ve Sözcü'yü hedef alan sert bir açıklama geldi. 

Yüksek yaptığı yazılı açıklamada; "15 Temmuz süreci öncesi ve sonrasında Cumhurbaşkanımızın Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın her daim yanında olan dava adamı AK Parti İstanbul Milletvekilimiz Şirin Ünal'a bu algı ve iftira haberini yapanlar keşke vekilimiz kadar temiz ve dürüst olabilse... Bu algı operasyonunu yapan hadsizler, bu zamana kadar hep bir algı ile ülkede gündem belirlemek istediler. Unuttukları birşey vardı ki artık eski Türkiye yok. Hükmedebildikleri, pijamalarla karşıladıkları Başbakanlar, Manşetlerle kaos yarattıkları ortamlar hiç yok. Çünkü bu aziz milletimiz onların da işbirlikçilerinin de ne olduğunu çok iyi biliyor. Bunlar Paralelci pislikler. İftira, yalan, dolan kumpas ne ararsanız var bunlarda. Allah'ım sizlerin ve işbirlikçilerinizin şerrinden bizleri de bu ülkeyi de korusun" dedi.  

hakan akbaşhakan akbaş