Güncel
Giriş Tarihi : 14-06-2024 16:23   Güncelleme : 14-06-2024 16:26

Gerze’ de bayramlaşma programı yapıldı

Gerze’ de protokol mensupları Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaştı

Gerze’ de bayramlaşma programı yapıldı

Gerze’ de protokolün bayramlaşma töreni bugünden gerçekleşti.

Gerze Müftülüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Gerze Kaymakamı M. Deniz Arabacı, Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı, Gerze İlçe Emniyet Müdürü Erkan Sevindik, İlçe Jandarma Komutanı J. Tğm. Sadi Özkan, Gerze İlçe Müftüsü Mustafa Aktaş, siyasi parti temsilcileri, kurum ve kuruluş müdürleri ile diğer protokol mensupları katıldı.

Karşılama yapan M. Deniz Arabacı, Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı katılımcıların bayramını kutladı. Protokol üyelerinin bayramlarını tebrik eden Kaymakam Arabacı, törende yaptığı konuşmada kardeşlik, birlik ve dayanışma mesajı verdi. Kaymakam Arabacı, “Kurban bayramını milletçe idrak etmenin sevinç, mutluluk ve gururunu yaşıyoruz. Bayramlar birliğin, beraberliğin, sevginin, kardeşliğin, dostluğun zirve yaptığı anlardır. Milletimizin en güzel günleridir. Sevgi, barış, kardeşlik ülkemize hâkim olsun. Bayramınız mübarek olsun” ifadelerini kullandı.

Başkan Belovacıklı ise “Bayram hepimize huzur ve esenlikler getirsin. Tüm İslam aleminin bayramı mübarek olsun” diye konuştu.

Büşra ÇevikBüşra Çevik