Güncel
Giriş Tarihi : 09-05-2024 14:59   Güncelleme : 09-05-2024 15:01

Gerze’ de Trafik Haftası etkinlikleri

Gerze’ de 6-12 Mayıs Karayolu Trafik Güvenliği Haftası dolayısıyla etkinlikler düzenlendi

Gerze’ de Trafik Haftası etkinlikleri

Karayolu Trafik Güvenliği Haftası dolayısıyla İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından "Bu Yolda Sana Çok Güveniyoruz" sloganıyla bir etkinlik düzenlendi.

Etkinlik kapsamında, İlçe Kaymakamı M. Deniz Arabacı’ nın da katıldığı uygulama noktasında, sürücülere ve vatandaşlara trafik kurallarıyla ilgili hatırlatmalarda bulunuldu.

Gerze Kaymakamı M. Deniz Arabacı’ da, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Trafik ekipleri tarafından Trafik Haftası kapsamında yapılan trafik uygulamasına katıldı. Kaymakam Arabacı, sürücü ve yolculara trafik uyarıları ile birlikte bilgilendirme broşürlerini takdim ederken, hayırlı yolculuklar temennisinde bulundu.

Etkinliğe katılan Gerze Kaymakamı M. Deniz Arabacı, uygulama noktasında vatandaşları, çocukları ve sürücüleri proje çerçevesinde bilgilendirdi. Etkinliğe, Gerze Kaymakamı M. Deniz Arabacı, Karakol Komutanı J.Asb.Kd.Bçvş. Erkan Duymaz, Gerze Emniyet Müdürü Erkan Sevindik, kamu kurum ve kuruluşu temsilcileri ile İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı trafik personelleri katılım sağladı.

Büşra ÇevikBüşra Çevik