Spor
Giriş Tarihi : 03-06-2024 11:27   Güncelleme : 03-06-2024 11:29

Gerze Gücü Spor futbolcu seçmelerine yoğun ilgi

Gerze Gücü yeni yetenekleri bünyesine katmak için seçmeleri yaptı. Amatör ligde top koşturan Gerze Gücü Spor futbol takımı yeni yetenekleri ailesine kattı

Gerze Gücü Spor futbolcu seçmelerine yoğun ilgi

2014 yılında kurulan, gençlere spor alanında imkân sağlamak amacıyla aktif olarak çalışmalarını sürdüren Gerze Gücü Spor Kulübü, 8 ila 13 yaş arasında (2009-2010 -2011-2012-2013-2014-2015-2016-2017 doğumlu) yeni futbolcu seçmelerini yaptı.

Gençlerin ve ailelerinin hazır bulunduğu seçmelerde yetenekli olan gençler takımın altyapısına girmeye hak kazandı. En az seçmelere katılan futbolcu gençler kadar heyecanlı olan anne ve babalar da tribünde çocuklarının mutluluklarına ortak oldu.

YETER Kİ GERZE HALKI DESTEK VERSİN

Yeni yeteneklerle kulüp çalışmalarına ivedilikle başlayacaklarını kaydeden Kulüp Başkanı Fatih Ergün, “uğraşıldığında ve çalışıldığında yetenekli çocuklar bulunup Türk Futboluna kazandırılıyor. Yeter ki Gerze halkı destek versin, yanımızda olsun.

Kulüp bünyemize yeni yetenekler kazandırmak amacıyla seçmelerimizi tamamladık. Sporcularımızın daha profesyonel liglerde, takımlarda top koşturması için gereken tecrübeye sahip olduğumuzu belirtmiştik, bu gayemiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Gençlerimizi spora teşvik ediyoruz böylece hem takımımıza futbolcu yetiştiriyoruz hem de gençlerin hem zararlı kötü alışkanlıklarından korunmasına, hem de özellikle kendilerini geliştirip ilerleyen zamanlarda bir meslek sahibi olmalarına çok ciddi katkı sunuyoruz. Anne babalarında çocuklarını spora teşvik etmelerini rica ediyoruz. Benim ve kulübümün kapısı gençlerimize her daim açık olduğunu yinelemek isterim” diye konuştu.

Büşra ÇevikBüşra Çevik