Güncel
Giriş Tarihi : 11-05-2024 16:43

Gerzeliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinden Anneler Günü etkinliği

Gerzeliler Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Anneler Günü dolayısıyla çay etkinliği düzenledi. Etkinliğe katılan birçok kişi müzik eşliğinde doyasıya eğlendi

Gerzeliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinden Anneler Günü etkinliği

Öncelikli olarak burs ihtiyacı olan öğrencilere burs vermeyi hedefleyen, güçlerinin yettiği ölçüde kıyafet, gıda, ev eşyası yardımları yapan, temel amaçları çocuklarımızın eğitimine yatırım yapmak, daha çok öğrenciye burs vermek olan Gerzeliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Anneler Günü münasebetiyle hem öğrencilerin eğitimine katkı sağlamak hem de annelerin gününü kutlamak amacıyla çay etkinliği düzenledi.

Gerzeliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sündüs Yuvacı, bir yandan öğrencilere destek olacaklarını bir yandan eğlenecekleri etkinliğin açılışında şöyle konuştu: "Kıymetli Yönetim Kurulu Arkadaşlarımız, kıymetli üyelerimiz, çok kıymetli misafirlerimiz. Gerzeliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Anneler Gününe özel düzenlediğimiz çay etkinliğimize hoş geldiniz.

Bildiğiniz üzere derneğimiz üniversite öğrencilerine burs veren bir dernek. Biz de yıl boyunca gelir amaçlı çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Bugün de siz değerli annelere için de anne sevgisi taşıyan tüm kadınlarımıza özel eğlence programı düzenledik. Bir yandan öğrencilerimize destek olup bir yandan da eğleneceğiz."

Yapılan konuşmaların ardından ikramlar yapıldı ve Gülbin Döngel’ in seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla kadınlar gönüllerince eğlendi. Ayrıca Gerze Belediyesi ve CHP Gerze Kadın Kolları Başkanlığı tarafından hazırlanan çiçekler de etkinliğe katılan kadınlara hediye edildi.

Büşra ÇevikBüşra Çevik