Genel
Giriş Tarihi : 07-06-2024 13:29   Güncelleme : 09-06-2024 08:36

Güverte Kaplama Malzemesinde U Dek Farkı

Güverte Kaplama Malzemesinde U Dek Farkı

 

Güverte kaplama malzemesinde u-dek en iyi seçeneklerden biridir. KCN Marin olarak, ihtiyacınıza yönelik tekne zemin kaplamasını, ideal bir şekilde yapıyoruz.  Uzun seneler kullanmanız adına, baştan sona projelerin tümünü titizlikle sürdürmekteyiz. U dek çeşitleri hakkında bilgi için iletişim kanallarımızı kullanmalısınız.

U Dek Güverte Kaplama Çeşitleri

 

U dek, bir suni tik kategorisindeki patentli uygulamayı ifade etmektedir. Tekne zeminlerinin kaplandığı tik ağacının suni ve özel olarak hazırlanmış şeklini ifade eder. Bu malzemenin de kendi içinde çeşitleri olduğu için teknenize özel kaplamayı bulmak üzere harekete geçebilirsiniz.

Renk, üzerindeki tasarım farklarına göre U Dek güverte kaplama çeşitleri değişmektedir. Teknenizle bütünleşen en iyi kaplama malzemesini bulmak için firmamızla görüşme yapabilirsiniz. Beyaz renk teknelerde gri ton veya kahve renklerde zemin son derece şık görünecektir. Pürüzsüz bir zeminde konforu sonuna kadar hissedeceğiniz suni tik uygulamaları, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Bakım & Leke Açısından U Dek Modelleri

 

Teknede zemin bakımı konusunda endişelenmek istemezsiniz. U Dek bu konuda en iyi yardımcılarınızdan birisi olacaktır. Periyodik şekilde temizletmek için ayrıca zaman ve bütçe harcamanız gerekmeyecektir.

Arada bir yapacağınız paspaslama sayesinde uzun süre temizlik sizleri bekliyor. Hijyen konusunda endişelerden uzak bir şekilde tekne zemininde keyif yapabilirsiniz. Misafirleriniz olacaksa da her zaman güzel görünen bir zeminin avantajını yaşamış olursunuz.

Güvertede yüzey lekeleri bakımından kalıcı bir kirlilikle karşılaşmazsınız. Oluşan lekeleri kolayca geçiren zemin sayesinde, dilediğiniz görünüme kavuşmak çok kolay bir hal alır. Bu durum genel ortam enerjisine de olumlu yönde yansıyacaktır.

U Dek zeminlerde önemli olan, ilk yapıştırma dönemindeki dikkat edilmesi gerekenlerdir. İlk yapıştırma sürecinin sorunsuz şekilde geçmesi adına kuruma aşaması beklenir. Şayet kuruma aşaması sekteye uğrarsa suni tik zeminle bağını daha kısa sürede koparabilir. Bu nedenle uzmanları dinleyerek yönlendirmeler dışına çıkmamalısınız. Basit ayrıntılar sayesinde uzun vadede önemli artılar sizinle olacaktır.

Güvertede Kaymaz Zemin Önemi Nedir?  

 

Tekne, yat, bot çeşitleri vs. zeminlerinin kaymaz malzemeden olması hayati bir konudur. Deniz, hareketli bir zemin olduğu için teknenin de hareketli zemine uygun bir şekilde planlanması gerekir. Aksi halde en ufak dalgada teknedeki kişilerin dengesi de bozulabilir ve kaygan bir zemin oluşur.

Kaymayan suni tik zemin sayesinde, organizasyon teknelerinde kolayca etkinlik düzenleyebilirsiniz. Tekne kiralama daha güvenli hale gelir. Yani maddi kazanca yönelik tekneniz varsa, sorunsuz bir kullanım elde edersiniz. Bu açıdan ticari faaliyetinize katkısı olacağı aşikardır.

Sürat Tekneleri & U Dek Güverte Kaplama

 

Sürat tekneleri genellikle ön kısmı arka bölüme göre daha havada olan deniz araçlarıdır. Deniz araçlarının bu eğimle hareket etmesi, yüksek beğeni toplayan U Dek zemin kaplama avantajlarını da gündeme getirmektedir.

KCN Marin olarak U Dek suni tik malzemeleri hızlı ve pratik şekilde tekneye yerleştiriyoruz. Bu esnada kullandığımız kaliteli yapıştırıcılar ve kapalı gözenekler sayesinde, maksimum verim elde edebilirsiniz. Malzemelerimiz, çevre dostu olup, hava koşulları fark etmeksizin avantajlı bir yüzey kullanımı sunacaktır.

Sıcaklık Yönünden U Dek ve Pvc Tik Farkı Nedir?

PVC tik ve U Dek ikisi de etkili birer zemin malzemesidir. Fakat U Dek zemin yaptırdığınızda, içerisinde sıcaklık ve nem barınmaz. PVC zemin ise sıcaklık tutarak zemine temas halinde rahatsız edici bir his oluşturacaktır.

KCN Marin olarak, güverte zeminindeki memnuniyeti de düşünerek kendimizi devamlı geliştiriyoruz. Tasarım yönünden U Dek tekne zemin kaplama güncellemelerini, diğer merak ettiklerinizi hemen sorabilirsiniz.

Advertorial

 

 

 

 

AdminAdmin