Güncel
Giriş Tarihi : 02-07-2024 12:33   Güncelleme : 02-07-2024 12:38

“Kabotaj” konserlerle kutlanmaya devam etti

Gerze’ de Kabotaj ve Denizcilik Bayramı düzenlenen konser programlarıyla devam etti

“Kabotaj” konserlerle kutlanmaya devam etti

Gerze’ de Kabotaj ve Denizcilik Bayramı coşkuyla kutlandı. Saat 10.00’ da Liman Başkanlığı çelenginin Atatürk Anıtı’ na konulmasının ardından heyecanlı yarışmaların yapıldığı etkinlikler İskele mevkiinde sürdü. Buradaki eğlencenin ardından Kabotaj ve Denizcilik Bayramı coşkusu konser programlarıyla devam etti.

2 bölümden oluşan konser programının ilk bölümünde Karadenizli sanatçı Ali Tetik sahneye çıktı. Söylediği birbirinden hareketli parçalarla dinleyiciler yerinde duramazken Tetik’ in seslendiği parçalarla doyasıya eğlendiler.

Konserin ikinci bölümünde ise Gerzeli müzik grubu İZ sahneye çıktı. Vokalde Ergun Kara, Davulda Can Burak Koluman, Elektro Gitarda Harun Belovacıklı, Bass Gitar & Back Vocal Gazi Karasoy, Bağlama & Back Vocal Deniz Mızraklı’ nın bulunduğu 'İZ' müzik grubu Gerze’ ye unutulmaz bir akşam yaşattı.

Program sonunda sanatçılara ve sponsorlara Gerze Kaymakamı M. Deniz Arabacı, Gerze Belediye Başkan Yardımcısı Şengül Şahin ve Gerze Liman Başkanı Fevzi İnceöz tarafından çiçek ve plaket takdiminde bulunuldu.

Büşra ÇevikBüşra Çevik