Siyaset
Giriş Tarihi : 15-04-2023 15:12   Güncelleme : 15-04-2023 15:24

MHP Adayı Büyükkayıkçı'ya nazar değdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sinop Milletvekili Adayı İsmail Büyükkayıkçı'ya nazar değdi. Büyükkayıkçı seçim çalışmaları sırasında düşerek yaralandı

MHP Adayı Büyükkayıkçı'ya nazar değdi

MHP Sinop Milletvekili Adayı İsmail Büyükkayıkçı'ya nazar değdi. Sinop kent merkezinde teşkilat mensupları ile esnaf ve halk ziyaretleri yapan İsmail Büyükkayıkçı, Sakarya Caddesi yakınlarında ki bir sokakta kaza geçirdi. Bir iş yerine girerken ayağı takılan  Büyükkayıkçı, düşerek başından yaralandı. Alnında açılma olan ve burnu kanayan İsmail Büyükkayıkçı hastaneye kaldırıldı. Alnına dikiş atılan İsmail Büyükkayıkçı'nın ilk tetkikleri temiz çıktı.  

Nazara geldiğimize inanıyorum

Nazara geldiğine inandığını söyleyen MHP Sinop Milletvekili adayı İsmail Büyükkayıkçı, "Kıymatli dostlar, hayırlarda şer, şerlerde hayır vardır. Sinop sokaklarında gezerken küçük bir talihsiz kaza geçirdik. Nasibe inanan, yolda duaya inanan darda kalmazmış. Bu kardeşinize dua edin inşallah. Nazara geldik diye düşünüyoruz. Ama Hazreti İbrahim'i ateye attıklarında karıncanın ateşe su taşıdığı gibi bu yolda ölemez miyiz? Bu kardeşinize dua edin, sizi mahcup etmeyecek inşallah" dedi.

AdminAdmin