Güncel
Giriş Tarihi : 28-05-2024 11:58   Güncelleme : 28-05-2024 12:03

Muhtarlar Derneği, yeni takvimi hazırlattı

Gerze Muhtarlar Derneği, muhtarların fotoğraf ve telefon numaralarının bulunduğu yeni takvimi bastırdı

Muhtarlar Derneği, yeni takvimi hazırlattı

Gerze Muhtarlar Derneği, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından değişen muhtarların da aralarında bulunduğu, vatandaşların hem kendilerine daha kolay ulaşılması hem de yeni yıllarını kutlamak amacıyla 2024 yılı takvimi hazırlattı.

 

31 Mart yerel seçimlerinin ardından 40 köyde 19 köy muhtarı değişirken 21 köy muhtarı aynı kaldı. Bu kapsamda muhtarlar derneği her sene yerine getirdiği adetini bu sene de yerine getirerek 40 köy muhtarının telefon numaraları ve fotoğraflarının olduğu 2024 yılı takvimini bastırdı.

 

Yeni takvim Dernek Başkanı Hızarçayı köyü Muhtarı Cihat Topcu ve Yamacık köyü Muhtarı Mahmut Saraç tarafından ilçemizdeki kurum ve kuruluşlara, ilçe esnafına dağıtıldı.

 

 

Farklı ve duyarlı bir çalışmaya imza attıklarını söyleyen Muhtarlar Derneği Başkanı Cihat Topcu, "2024 seçimlerinin ardından değişen muhtarlarımızın da aralarında bulunduğu 2024 yılı takvimimizi hazırlattık ve dağıttık. 

 

Takvimimizin üstünde diğer takvimlerden farklı olarak, 40 köy muhtarının fotoğrafları ve telefon numaraları var. Vatandaşlarımız ve köylülerimiz ihtiyaç duydukları her zaman bizlere ulaşabilecekler. 

 

Bu anlamda yapılan çalışmaya katkı sağlayan tüm muhtar arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yeni yılın ülkemize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum” diye konuştu.

 

 

Büşra ÇevikBüşra Çevik