Siyaset
Giriş Tarihi : 23-04-2024 15:58

Sazak'tan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

CHP Gerze İlçe Başkanı Birol Sazak, Türkiye'nin ulusal egemenliğinin ilan edildiği ve çocuklara armağan edilmiş tarihimizin en önemli günlerinden biri olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı yayımladığı bir masaj ile kutladı

Sazak'tan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

CHP Gerze İlçe Başkanı Birol Sazak Türkiye'nin ulusal egemenliğinin ilan edildiği ve çocuklara armağan edilmiş en önemli günlerden biri olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı yayımladığı bir masaj ile kutladı. Yayımladığı mesajda, bu özel günün ulusal egemenliğin yanı sıra çocuklara olan inancın da kutlandığına dikkat çekti. "Her çocuk, bir umut, bir gelecek demektir." diyen Sazak, çocukların güler yüzlerinin yarının aydınlık Türkiye'sinin teminatı olduğunu vurguladı.

CHP Gerze İlçe Başkanı Birol Sazak, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Bugün, ulusal egemenliğimizin ilan edildiği önemli bir günün yanı sıra çocuklarımıza olan inancımızın da kutlandığı özel bir gün. Her çocuk, bir umut, bir gelecek demektir. Onların güler yüzleri, yarının aydınlık Türkiye' sinin teminatıdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlayarak, sağlıklı ve mutlu yarınlar diliyorum."

Büşra ÇevikBüşra Çevik