Güncel
Giriş Tarihi : 11-06-2024 15:27   Güncelleme : 11-06-2024 15:29

Servis şoföründen örnek davranış

İlçemizin köylerinde ikamet edip ilçe merkezindeki okullarda eğitim gören öğrencileri evlerinden alıp okula taşıyan servis şoförü Erol Ersoy, örnek bir davranışa imza attı.

Servis şoföründen örnek davranış

Kuzsökü, Yakadibi ve Karlı köylerindeki evlerinin önünden alıp okulun kapısına kadar eşlik eden Ersoy, öğrencilerle Kaban Kafe' de öğle yemeği ziyafeti verdi.

İstisnasız her sene bu davranışı yerine getirdiğini belirten aynı zamanda şair ve tiyatro oyuncusu olan servis şoförü Erol Ersoy, yıl sonunun gelmesiyle birlikte 3 aylık tatil dönemine girmeden önce hem öğrencilere moral olması hem de vedalaşmak amacıyla bu yemekte bir araya geldiklerini söyledi.

Çocukları çok sevdiğini, servisin içindeki çocuk sesinin kendisini çok mutlu ettiğini belirten Ersoy, “gönül isterdi ki okuldaki tüm çocukları yemeğe çıkarabilseydim. Benim de 3 çocuğum var, çocukların sesi bana çok iyi geliyor, çok mutlu oluyorum. Çocukları sevindirmek içimden geliyor. Her sene yıl sonunda servisteki öğrencilerle böyle bir organizasyonda bir araya gelmeye çalışıyorum” ifadelerini kullandı.

Öğrencilerde Erol amcalarını çok sevdiklerini söyleyerek bu yemeği düzenlediği için kendisine çok teşekkür ettiklerini söylediler.

Büşra ÇevikBüşra Çevik