Güncel
Giriş Tarihi : 29-06-2024 12:23

ultrAslan taraftar grubundan çağrı: “Tek yürek olalım”

ultrAslan Gerze Taraftar Grubu, yetkililere Türkiye - Avusturya maçını Gerze halkıyla birlikte izlemek için çağrıda bulundu

ultrAslan taraftar grubundan çağrı: “Tek yürek olalım”

Türkiye Milli Futbol Takımı, EURO 2024 Avrupa Şampiyonasında 2 Temmuz Salı akşamı Avusturya ile karşı karşıya gelecek. Bu kapsamda Gerze ultrAslan Taraftar Grubu, Milli maçı Gerze halkıyla birlikte izlemek için çağrıda bulundu.

Milli takımımızın maçlarının ülkemizin birçok noktasında dev ekranlar kurularak izlendiğini ve milli takımın mücadelesinin heyecanla takip edildiğini, bu durumun ilçemizde de gerçekleştirilmesinin çok gurur verici olacağını belirten ultrAslan Gerze Taraftar Grubu Başkanı İsmail Sunar, yetkililere destek çağrısında bulundu.

Maçın ilçemizde belli bir noktada kurulacak ekrandan canlı olarak izleyerek milli takımın performansını birlikte yaşayarak coşkuyla destek vermek istediklerini söyleyen Sunar, “ultrAslan Gerze olarak milli takımımızın Avusturya ile 2 Temmuz’ da oynayacağı maçı İlçe Meydanında halka açık şekilde verilmesini yetkililerimizden istiyoruz. Bizlere bu konuda imkân sağlasınlar. Milli takımın heyecanına hep birlikte ortak olalım” ifadelerini kullandı.

Büşra ÇevikBüşra Çevik