Güncel
Giriş Tarihi : 10-06-2024 14:28   Güncelleme : 11-06-2024 10:47

Uslu Butik açıldı

Hızla gelişen ilçemize yeni bir işletme daha kazandırıldı. Genç ve kadın girişimci Eda Uslu' nun sahibi olduğu Uslu Butik açılışını gerçekleştirdi

Uslu Butik açıldı

Hızla gelişen ilçemize yeni bir işletme daha kazandırıldı. Genç ve kadın girişimci Eda Uslu' nun sahibi olduğu Uslu Butik açılışını gerçekleştirdi.

İlçemiz 19 Mayıs Mahallesi Saray Sokak No:1' de hizmete başlayan, kadın, erkek, tesettür, büyük,kız çocuk, erkek çocuk giyim, ayakkabı ve aksesuar alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip Uslu Butik, kurdele kesimiyle açıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan girişimci Eda Uslu, "iş yerimizin açılışını yapmanın mutluluğu ve heyecanını yaşıyoruz. Mağazamda kadın, erkek, tesettür, büyük,kız çocuk, erkek çocuk giyim, ayakkabı ve aksesuar ürünlerini bulunduruyorum. Gerzeli vatandaşlarımızı Uslu Butik giyim mağazamıza bekliyoruz” dedi.

Açılışa Gerze Kaymakamı M. Deniz Arabacı, Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı, AK Parti Gerze İlçe Başkanı Tahsin Bayrak, AK Parti Gerze Kadın Kolları Başkanı Saadet Güleryüz Akyol, 19 Mayıs Mahallesi Muhtarı Orhan Börekçi, Gerze İş Bankası Müdürü Özer Çelik, 19 Mayıs Mahallesi Eski Muhtarı İdris Öztürk ve vatandaşlar katılım sağladı.

Büşra ÇevikBüşra Çevik