Genel
Giriş Tarihi : 09-06-2024 16:05   Güncelleme : 09-06-2024 16:14

Yamaç Paraşütü İçin Doğru Adres

Yamaç Paraşütü İçin Doğru Adres

Adrenalin ve özgürlük denildiği zaman ilk akla gelen sporlardan biri olan yamaç paraşütü havadan farklı bir deneyim yaşamanızı sağlar. Kuş bakışı doğadaki bütün renkleri keşfetmek ve daha önce yaşamadığınız kadar heyecanlı dakikalar yaşamak isteyenlerin tercih ettiği bir spordur. Bu sporu yapabilmek için profesyonel olmanız gibi bir mecburiyetiniz olmaz. Lisanslı pilotlarımız eşliğinde havada süzülürken yalnızca anı yaşayacaksınız. United Pilots ile siz de en iyi hizmeti alabilir, tatil anılarınıza yenisini ekleyebilirsiniz. Firmamız bu konuda size en iyi deneyimi sunacaktır.

Yamaç paraşütü yapmak için özel bir pist ya da hava aracına gerek kalmaz. Tam olarak rüzgârın yön vermesi ile yapılan bir spordur. İngilizcede “paragliding” ismini alan yamaç paraşütü, 1980’ li senelerin başında hava sporlarına ilgi duyan kişiler tarafından bulunmuştur. Yamaç paraşütü denildiği zaman insanların aklına genel olarak serbest paraşüt gelir. Serbest düşüş için bir hava aracına ihtiyaç duyulur ve yüksekten salındıktan sonra gökyüzünde süzülür. Yamaç paraşütü yapmak için ise bir hava aracına gerek duyulmaz. Yüksek yamaçlar ve dağlardan belli bir hız kazanıp atlanır ve gökyüzüne karışılarak eşsiz bir mutluluk yaşanır. United Pilots firmamız sizin güvenliğiniz için bütün tedbirleri alır ve en profesyonel pilotlar size bu yolculukta eşlik eder.

Fethiye Ölüdeniz Profesyonel Yamaç Paraşütü

Yamaç paraşütü ile ilgili merak edilen birçok şey vardır. Pilotumuz ile birlikte yapacağınız Fethiye yamaç paraşütü hava durumuna bağlı olarak yaklaşık 25-45 dakika sürecektir. Toplam olarak aktive süremiz 2 saattir. Tandem yamaç paraşütü için yolcu ağırlığı da çok önemlidir. Ağırlık limiti en fazla 105 kg’dır. Ölüdeniz Babadağ’dan başlayarak yapılan yamaç paraşütü uçuşlarını 4 yaş itibariyle herkes yapabilir. Yamaç paraşütü uçuşu yapmanız için United Pilots her türlü ekipmana sahiptir ama gelirken yanınızda spor ayakkabı ve güneş gözlüğü getirmeniz iyi olacaktır. Her yamaç paraşütü pilotunun yolcu ve kendisini kapsayacak üçüncü şahıs sigortası mevcuttur. Uçuş öncesi gereken bütün tedbirler alınır ve güvenliğiniz için gereken her türlü ekipman kullanılır. Yamaç paraşütü için güvenilir bir adres arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Maceraya Atıl

Spor ahlakına önem veririz ve disiplin bizim için her şeyden önce gelir. İşinde uzman olan ve mutluluğu sizle paylaşmanın heyecanını sonuna kadar yaşayan pilotlarımız ile daha önce hiç yaşamadığınız bir macera yaşayabilirsiniz. Fethiye yamaç paraşütü hizmeti almanız için Ölüdeniz’ deki ofisimizde her zaman sizleri misafir etmek isteriz. Deniz, güneş, doğa, rüzgarı en derinden hissetmek Akdeniz’in masmavi sularına bir de tepeden bakmak için hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. , Ölüdeniz ‘in tepeden hiç görmediğiniz manzarası, sahil ve ormanlarını seyretmek isteyen tüm misafirlerimiz için güvenli bir hizmet veriyoruz. Sitemizden bütün hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

En Güvenli Yamaç Paraşütü

Fethiye Ölüdeniz en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biridir ve yamaç paraşütleri ile de ünlüdür. Fethiye yamaç paraşütü adrenalinin yüksek olduğu ve yüksek riskli sporlar arasında yer alır. Bu sporu yapabilmek için özel bir eğitim alındığı ve havacılık kuralları ihlal edilmediği sürece en az riskle eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. En iyi eğitimi almış olan pilotlarımız eşliğinde United Pilots firmamız aracılığıyla bu sporu en unutulmaz şekilde yapabilirsiniz. Yamaç paraşütü hizmeti almak istiyorsanız ilk olarak eğitim almış olan kişilerden deneyimli pilotlarla yapmanız gerektiğini unutmamanız gerekir. Bu bakımdan ofisimize gelerek ya da bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz, fiyatları öğrenebilirsiniz.

Advertorial

 

 

 

Büşra ÇevikBüşra Çevik