Güncel
Giriş Tarihi : 13-05-2024 10:42

Anneler Gününe Özel Konser büyük ilgi gördü

Gerze Belediyesi ve Gerze Halk Eğitimi Merkezi işbirliği ile Türk Halk Müziği Korosunun hazırladığı "Anneler Günü Konseri" büyük ilgi gördü.

Anneler Gününe Özel Konser büyük ilgi gördü

Gerze Belediyesi Sedat Işıdı Kültür ve Sanat Merkezi'nde saat 20:30'da başlayan konsere Gerze Kaymakamı M. Deniz Arabacı, Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı, ilçemizde görev yapan kamu kurum ve kuruluşu temsilcileri, siyasi parti temsilcilerinin yanı sıra müziksever birçok vatandaş katıldı.

Şefliğini N. Semih Beşcanlar’ ın yaptığı Türk Halk Müziği Korosunun Anneler Günü'ne özel hazırladığı konserde, Kültür ve Sanat Merkezine gelen vatandaşlar da seslendirilen şarkıları söyleyerek eşlik etti. Koro annelerimize unutamayacakları bir gece yaşadı.

İki ayrı bölümden oluşan konserde annelerin yüreğine işleyen şarkılar onlara duygu dolu anlar yaşattı. Anadolu yörelerine ait türkülerin seslendirildiği gecede konser salonu dolduran vatandaşlardan büyük beğeni ve alkış topladı. Konserin son bölümünde çalınan şarkılar ile birlikte Kültür ve Sanat Merkezin, dolduran vatandaşlarımız gönüllerince eğlendi.

Büşra ÇevikBüşra Çevik