Siyaset
Giriş Tarihi : 13-05-2024 10:21   Güncelleme : 13-05-2024 10:24

CHP Gerze ailesi, ulu çınarlarımızı unutmadı

CHP Gerze İlçe Başkanlığı, Anneler Günü münasebetiyle Gerze Yaşlılar Evinde yaşamını sürdüren anneleri ziyaret etti

CHP Gerze ailesi, ulu çınarlarımızı unutmadı

Anneler Günü dolayısıyla CHP Gerze İlçe Başkanı Birol Sazak beraberinde Kadın Kolları Başkanı Fatma Kabaş ve yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ünlütürk ve yönetimi önce Gerze Kaymakamlığı Yaşlılar Evini ziyaret etti ve burada yaşayan annelerin ellerini öptü.

Daha Sonra Gençlik Kolları Başkanlığı sahilde stant açarak anne ve yüreğinde anne sevgisi taşıyan kadınlara çiçek dağıtarak Anneler Günlerini kutladı.

CHP İlçe Başkanı Birol Sazak konuyla ilgili olarak, “bugün çok duygusal anlar yaşadık. Anneler günü dolayısıyla öncelikle Huzurevimizde yaşayan annelerimizi ziyaret ettik, onların isteklerini, arzularını dinleyip eksiklerini not aldık. Bu ziyaret esnasında bize ilgi ve alakalarından dolayı öncelikle kurum müdürümüze, çalışanlarına çok teşekkürler ediyorum. Bu manevi evde çalışanların gönülden hizmet ettiklerini görmek çok güzeldi.

Daha sonra Gençlik Kollarımızın sahilde açtıkları stand önünde Gençlerimiz yürüyüş yapan ve gezen annelerimize çiçek vererek günlerini kutladılar.

Gençlerimi bu örnek davranışlarından dolayı kutluyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün; Büyük başarılar, kıymetli anaların yetiştirdikleri seçkin evlatlar sayesinde olmuştur, sözü çok önemlidir. Bu sebepten Gençlik Kollarımdaki tüm gençleri canı gönülden tekrar kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Büşra ÇevikBüşra Çevik