Güncel
Giriş Tarihi : 04-06-2024 12:04   Güncelleme : 04-06-2024 12:27

Başkan Belovacıklı’ ya özel Gerze pulu hediye edildi

PTT Gerze Şube Müdür V. Rıza Belovacıklı, Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı’ yı makamında ziyaret ederek Gerze Pullarını takdim etti

Başkan Belovacıklı’ ya özel Gerze pulu hediye edildi

Gerçek ve tüzel kişiler tarafından gönderilen objelerin pul olarak basılmasını ve bunların hatıra olarak veya postada kullanılmasını kapsayan "kişisel pul" hizmetiyle posta gönderileri bir anlam kazanırken ‘Kişisel Pul’ uygulaması zincirine Gerze Belediyesi de dâhil olmuştu.

Gerze PTT İlçe Müdür V. Rıza Belovacıklı uygulama ile ilgili açıklama yaparak, “kişisel pul hizmetinin yaygınlaştırılması amacıyla Gerze Belediye Başkanlığı adına bastırılan pulları Belediye Başkanı Osman Belovacıklı’ ya takdim ettik. İlçemizin güzel görünümlü görsellerinin kişisel pullara yansıtılmasını sağlayan Belediye Başkanımıza PTT adına teşekkürler ediyoruz.

Gerze Belediye Başkanlığı tarafından ilçemizin tanıtımına katkı sağlamak amacıyla kurumsal posta gönderilerinde kullanılmak üzere Cittaslow Gerze görselini özel posta pullarına yansıtılmasını sağlayan sayın belediye başkanımıza şirketimiz adına teşekkürlerimi sunarım” diye konuştu.

Büşra ÇevikBüşra Çevik