Spor
Giriş Tarihi : 29-05-2024 13:40

Gerze’ de genç futbolcu seçmeleri başlıyor

Gerzemizin en eski spor kulübü Gerze Spor, kapılarını Gerzeli gençlere açıyor. Gerze Spor’ da forma giymek isteyen futbolsever gençler, 30 Mayıs Perşembe günü Gerze Şehir Stadında gerçekleştirilecek olan seçmelerde yeteneklerini sergileyecek.

Gerze’ de genç futbolcu seçmeleri başlıyor

1950 yılında kurulan, ilçemizi futbolda en güzel şekilde temsil eden, Gerze’de, futbol konusunda altyapıyı oluşturan, gençlere bu noktada yön veren, kötü alışkanlıklardan uzak tutup spora yönlendiren en büyük etkenlerden biri olan, kurulduğunu günden bu yana yüzlerce genci spora kazandıran Gerze Spor, genç yetenekleri keşfetmek için futbolcu ve kaleci seçmeleri yapılacağını duyurdu.

Gerze’ nin futboldaki temsilcilerinden Gerze Spor, Gerze’ de ikamet eden, futbola gönül vermiş gençleri seçmelere davet ediyor. Kendine güvenen, futbol oynamayı seven, takım oyunu ve mücadele ruhuna sahip 7 ila 14 yaş aralığındaki tüm futbol tutkunu gençler için seçmeler gerçekleştirilecek.

Antrenörler eşliğinde düzenlenecek seçmeler sonrasında ise antrenmanlara başlanacağını ifade eden Gerze Spor yöneticileri, konuyla ilgili olarak “30 Mayıs Perşembe günü saat 16.00 – 17.30 ile 19.00 – 20.00 saatleri arasında futbola gönül vermiş gençlerimizi ilçemiz Şehir Stadına bekliyoruz. Kaleciler için de seçmeler yapılacak. 0535 628 46 98 numaralı telefon veya futbol takımımızın gerzespor_1950 instagram hesabından da gerekli bilgileri alabilirsiniz” ifadeleri kullanıldı.

Büşra ÇevikBüşra Çevik