Güncel
Giriş Tarihi : 25-03-2024 14:52   Güncelleme : 26-03-2024 13:44

Gerze’ deki spor yatırımları kullanıma açıldı

Gerze Belediye Başkanı Cevat Şensoy, İlçemizde yapımı tamamlanan spor komplekslerinin kullanıma açık olduğunu duyurdu

Gerze’ deki spor yatırımları kullanıma açıldı

Gerze Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı, Gerze Belediye Başkanı Cevat Şensoy, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri ve Belediye Birim Amirleri ilçemizdeki proje alanlarını ziyaret etti.

İlk olarak Fetih 1453 Yarı Olimpik Yüzme Havuzunu ziyaret eden heyet, burada yaptığı incelemelerin Atatürk İlkokulu İnşaatını, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı ve ilçemizde yapımı son aşamaya gelen Şirin Gerze Otogarı’nı yerinde inceledi.

Ziyaret turunun devamında ise İmam Hatip Lisesi İnşaatı ve Alparslan Türkeş Kapalı Spor Salonu incelenirken Belediye Başkanı Cevat Şensoy açıklamalarda bulundu. Başkan Şensoy; “Kaymakamımız, Belediye Meclis Üyelerimiz, İl Genel Meclis Üyelerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte ilçemizde tamamladığımız projeleri yerinde inceledik. Bu vesileyle de Gerze’ye kazandırdığımız spor komplekslerinin bugünden itibaren kullanıma açık olduğunu müjdelemek isterim.

Fetih 1453 Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuz tam donanımıyla vatandaşlarımızın hizmetindedir. Yine aynı şekilde Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı’ndaki Semt Sahası, Tenis Kortu ve Basketbol Sahası ile birlikte Alparslan Türkeş Kapalı Spor Salonu da vatandaşlarımızın kullanımına açıktır. Ziyaretlerimizde ilçemizde yapımı süren okul inşaatlarını da ziyaret etmemizin ardından Şirin Gerze Otogarını yerinde inceledik.

Burası, ilçemizin önünü açacak ve bizi gururlandırmaya devam edecektir. Projelerimiz Gerze’mize hayırlı ve uğurlu olsun. Projelerimizin ilçemize kazandırılması hususunda büyük emek veren Sinop Milletvekilimiz Sayın Dr. Nazım Maviş beyefendiye de teşekkürlerimi iletirim” dedi.

Büşra ÇevikBüşra Çevik