Güncel
Giriş Tarihi : 08-06-2024 11:42

Gerze Ülkü Ocaklarında kan değişimi

Gerze Ülkü Ocaklarında kan değişimi yaşandı: Ülkü Ocaklarının yeni başkanı Aykut Gökmen oldu

Gerze Ülkü Ocaklarında kan değişimi

Gerze Ülkü Ocakları Başkanı Ramazan Elikoğlu, görevi Aykut Gökmen’ e devretti. Ülkü Ocakları Sinop İl Başkanı Muharrem Aydemir’ in de hazır bulunduğu devir teslim sırasında gelenek olduğu üzere Türk bayrağına sarılı Kuran-ı Kerim öpülerek devir teslim gerçekleştirildi.

Sinop Ülkü Ocakları İl Başkanı Muharrem Aydemir’ in takdiriyle Gerze Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığına atanan Gökmen, “İlçemiz gençliğimize örf ve ananelerimizi unutturmamak, bunun yanında yapacağımız çalışmalar neticesinde Vatana Millete faydalı bireyler yetiştirmek istiyoruz. Aynı zamanda İlçe halkımızla birlik beraberlik içerisinde bu aldığımız Bayrağı en iyi yerlere taşımaya çalışacağız. Çıktığımız bu kutlu yolda Allah bizi utandırmasın. İlk günden bugüne kadar görev yapmış, ocağımız için çalışmış tüm ilçe başkanlarımıza teşekkür ederim. Görevimizi nefesimiz yettiğince yerine getireceğiz” diye konuştu.

AYKUT GÖKMEN KİMDİR?

24.09.1993 tarihinde İstanbul ili Bakırköy ilçesinde doğdu. Eğitimini İstanbul’ da tamamladı. 13 yıldır Gerze’ de ikamet etmektedir. 2018-2023 yılları arası uzman çavuş olarak görev yapmıştır. Şuanda ilçemizde Gökmen Halı Yıkama işletmesinin sahibi olup, ticari hayatıma devam etmektedir.

Büşra ÇevikBüşra Çevik