Eğitim
Giriş Tarihi : 04-07-2024 15:28

Gerze Ülkü Ocaklarından “Yaz Okulu”

Gerze Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından hazırlanan Yaz Okulu ile çocukları Eğlence, öğrenme ve keşif dolu bir yaz bekliyor

Gerze Ülkü Ocaklarından “Yaz Okulu”

Gerze Ülkü Ocakları tarafından yaz tatiline giren öğrenciler için eğitim, spor ve sosyal sorumluluk alanlarında dersler içeren “Gerze Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Yaz Kursları” düzenleniyor. Konu ile ilgili açıklama yapan Gerze Ülkü Ocakları Başkanı Aykut Gökmen, yaz kursların ücretsiz olduğunu vurguladı.

Gerze Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen 15 Temmuz Pazartesi günü başlayacak olan yaz kursları, 1 öğrencilere, yaz tatili boyunca bir yandan eğitim verirken aynı zamanda yapılacak olan spor faaliyetleri ile keyifli anlar sunacak.

Yaz Kursları bünyesinde eğitim alanında; Kuran-ı Kerim dersleri, Türk İslam Tarihi dersleri sunarken Sosyal Etkinlikler ile eğlenceli bir yaz geçirecek olan çocuklar aynı zamanda doğayla da iç içe olacak.

Gerze Ülkü Ocakları Başkanı Aykut Gökmen, düzenlenecek olan Gerze Ülkü Ocakları Yaz Kursları ile ilgili bilgiler verdi. Gökmen, yaz kurslarının amacının Türk gençlerini her alanda sosyalleştirmek olduğunu ifade ederek, “Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak eğitim yılında yoğun bir tempo geçiren arkadaşlarımızı bir nebze olsun sosyalleştirebilmek için bu yaz döneminde de spor alanında, eğitim alanında ve kültürel alanda bir faaliyet planı çıkardık.

Ön kayıtlarımız başladı, 15 Temmuz itibariyle spor ve sosyal faaliyet programına geçeceğiz. Bu kurslar tamamen ücretsiz olup kurslar ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız 0553 657 57 66 numaralı telefondan bizlerle iletişim kurabilirler.

 

Büşra ÇevikBüşra Çevik