Güncel
Giriş Tarihi : 07-08-2017 18:17   Güncelleme : 07-08-2017 19:17

Gerzeli Beşiktaş Taraftarı, Çıkan Olaylarda Yaralandı

Atiker Konyaspor'un Beşiktaş'ı 2-1 mağlup ederek Turkcell Süper Kupa'nın sahibi olduğu maçın ardından çıkan olaylarda Gerzeli Beşiktaş taraftarı Çağlar Türk, yaralandı

Gerzeli Beşiktaş Taraftarı, Çıkan Olaylarda Yaralandı
 Samsun Yeni 19 Mayıs Stadyumu'nda 6 Ağustos Pazar günü (Dün) oynanan ve Gerze'den bir grup Beşiktaş taraftarının da katıldığı Atiker Konyaspor - Beşiktaş maçı sonrası olaylar çıktı.

Çıkan olaylarda maçı izlemeye giden Gerzeli Beşiktaş taraftarı Çağlar Türk'de yaralandı.

Türk, yaşadıklarını gazetemizle paylaştı.

Staddan çıkmaya hazırlandıkları esnada kafasına isabet eden bir cismin yaralanmasına neden olduğunu söyleyen Türk, ''Maçın bitimiyle çıkış kapılarına yöneldik. O sırada Konya Spor taraftarları da yapılacak olan kupa töreni için saha içine girdi. İki takım taraftarları arasında çevik kuvvetin etten duvar örmesine rağmen tehlikeli yakınlaşma oldu. Bu sırada bazı yabancı cisimler atılmaya başlandı. Atılan cisimlerden bir tanesi de benim kafama isabet etti. Maç çıkışı hemen hastaneye gittik. Doktor, tehlikeli bir durum olmadığını söyledi. Yapılan tedavinin ardından taburcu oldum'' dedi.

Bu arada İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, seyircilerin sahaya inmesi ve yasak maddelerin sahaya sokulmasıyla ilgili müfettiş heyeti görevlendirildiği, olayın hassasiyetle soruşturulacağı belirtildi.
Ercan Özcan / Gerzeninsesi

AdminAdmin