Siyaset
Giriş Tarihi : 07-03-2024 13:50

Muhtar Adayı Peker, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Hamidiye Mahallesi Muhtar Adayı Türkan Peker, “Mahalleye kadın eli değsin” sloganıyla çalışmalarını sürdürüyor

Muhtar Adayı Peker, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Hamidiye Mahallesi muhtarı olmak için çalışmalarını sürdüren Peker yaptığı açıklamada, kadınlarında kendilerine bir şans verildiğinde neler yapabileceğini göstermek için yola çıktığını belirtti.

Peker, “Hamidiye mahallemize kadın eli değmeli, Mahallemizin eksiklerini biliyoruz. Ayırım gözetmeksizin tüm mahalle sakinlerime 7/24 hizmet edeceğime söz veriyor, desteklerini bekliyorum. Güzel İlçem için, güzel mahallem için hizmet etmeye talibim.

Makamın değil hizmetin ardından gideceğimin altını bir kere daha çiziyorum. Makam ya da mevki bu dünyada kalacak, ben bu yolda hizmet aşkıyla ilerleyeceğim. Mühim olan arkamızda güzel işler, mutlu ve huzurlu bir mahalle bırakmak” diye konuştu.

TÜRKAN PEKER KİMDİR?

Erfelek doğumlu olan ve 26 yılı aşkın süredir Hamidiye Mahallesi’nde ikamet eden Türkan Peker, ilçemizde ticaretle uğraşan bir iş kadını. İlçemiz Demirciler Caddesindeki iş yerlerinde (Belediye Düğün Salonu Altı) hizmet sunan Peker Ailesi, Sütaş Sinop Bölge Distribütörlüğü olarak faaliyet gösteriyor. Muhtarlık hizmeti içinde aynı adresten hizmet vermeye devam edeceğini söyleyen Türkan Peker, evli ve iki kız annesi.

İletişim: 0546 932 12 42

Büşra ÇevikBüşra Çevik