Güncel
Giriş Tarihi : 14-06-2024 18:18   Güncelleme : 14-06-2024 18:21

Nurtaş İnşaat, vergi uyumundaki başarılarıyla ödüllendirildi

Nurtaş İnşaat sahipleri Mehmet Topal ve Bayram Topal Vergi Dairesi Başkanlığınca ödüllendirildi

Nurtaş İnşaat, vergi uyumundaki başarılarıyla ödüllendirildi

35. Vergi Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikte, gönüllü uyum seviyesi yüksek ve vergi yükümlülüklerini zamanında yerine getiren mükellefler arasında yer alan Nurtaş İnşaat sahipleri Mehmet Topal ve Bayram Topal, bir teşekkür belgesi ile onurlandırıldı.

Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, Gelir İdaresi Başkanlığı, vergi bilincini artırmak ve gönüllü uyum seviyesini teşvik etmek amacıyla, yükümlülüklerini titizlikle yerine getiren mükellefleri ödüllendirdi. İlçemizde bu ödüle layık görülen belirli sayıda mükellef arasında yer alan esnaflardan Mehmet Topal ve Bayram Topal, gururlu olduklarını belirttiler.

2002 yılından bu yana ilçemizde esnaflık yapan Mehmet Topal ve Bayram Topal son 10 yıldır da inşaat sektöründe faaliyet gösteriyor. Hali hazırda ilçemizin en eski esnafları arasında olan Mehmet Topal ve Bayram Topal, “Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından bu ödüle layık görülmekten oldukça mutlu ve gururluyuz. 22 yıldan bu yana Gerze ilçemizde esnaflık yapmaktayız. Vergilerimizi eksiksiz ödemeye gayret gösteriyoruz” ifadelerini kullandılar.

Büşra ÇevikBüşra Çevik