Eğitim
Giriş Tarihi : 24-06-2024 13:35

Yaz okulunun bu yıl ikincisi düzenleniyor

Sakin Tiyatro ve Gerze Bilim Kültür Sanat ve Spor Derneğinin işbirliği ile düzenlenen yaz okulu bu yıl ikinci kez hayata geçiyor

Yaz okulunun bu yıl ikincisi düzenleniyor

Gerze'de Sakin Tiyatro ve Gerze Bilim Kültür Sanat ve Spor Derneği işbirliğiyle düzenlenen yaz okulu, bu yıl ikinci kez kapılarını açıyor. Sakin Tiyatro Genel Sanat Yönetmeni ve Gerze Bilim Kültür Sanat ve Spor Derneği Başkanı Can Tazebaş, geçtiğimiz yıl büyük bir ilgiyle karşılanan yaz okulunun, bu yıl da çocuklar için eğlenceli ve öğretici bir deneyim sunacağını belirtti.

Tazebaş, 1 Temmuz'da başlayacak olan yaz okulunda çocukların resim, müzik, drama, akıl ve zekâ oyunları, ahşap boyama, jiujitsu (Uzak Doğu savunma sporu), masal, sinema ve Hacivat-Karagöz gibi çeşitli etkinliklerle dolu bir programla karşılaşacaklarını söyledi. Bu etkinliklerin, çocukların hem eğlenmelerini hem de yeni beceriler kazanmalarını sağlayacağını vurguladı.

Geçen yıl büyük bir başarıyla düzenlenen yaz okulunun bu yıl da devam edeceğini belirten Tazebaş, çocukların resim, müzik, drama, akıl ve zekâ oyunları, ahşap boyama, jiujitsu (Uzak Doğu savunma sporu), masal, sinema ve Hacivat-Karagöz gibi çeşitli etkinliklerle dolu bir programa katılacaklarını söyledi. 1 Temmuz'da başlayacak olan etkinlik, sınırlı kontenjan nedeniyle katılmak isteyenlerin bir an önce kayıt yaptırmalarını gerektiriyor.

İletişim ve Kayıt Bilgileri

Katılmak isteyenler, 0532 464 3802 ve 0534 213 5872 numaralı telefonlardan iletişime geçebilirler. Yaz okulu etkinlikleri Altan Erkekli Sahnesi, Hamidiye Mahallesi, Gençlik Caddesi No:19 adresinde gerçekleştirilecektir.

Tazebaş, tüm Gerzeli çocukları bu eğlenceli ve öğretici yaz okuluna davet ederek, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da büyük ilgi ve katılım beklediklerini ifade etti.

Büşra ÇevikBüşra Çevik