Siyaset
Giriş Tarihi : 15-11-2023 15:35   Güncelleme : 18-11-2023 13:09

Yüksek: “Adaylıktan çekilmem söz konusu değildir”

Gerze Bağımsız Belediye Başkanı Adayı Hüseyin Yüksek, adaylıktan çekilmesinin söz konusu olmadığını belirtti

Yüksek: “Adaylıktan çekilmem söz konusu değildir”

Gerze Bağımsız Belediye Başkanı Hüseyin Yüksek, son zamanlarda adaylıktan çekileceği ile ilgili asılsız algılar yapıldığını, adaylıktan çekilmesinin söz konusu olmadığını, Gerzelilere bir şeref sözü olduğunu, bu tür algılara itibar edilmemesini söyledi.

Bağımsız Belediye Başkanı Adayı Yüksek, “Değerli Gerzeli Hemşehrilerim, 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde bilindiği üzere Gerze Belediye Başkanlığına aday olduğumu sizlere ve evlatlarınıza hizmet etmenin büyük bir gurur olacağını ifade etmiştim. Aynı duygularım gün geçtikçe güçlendiğini ve arttığını tüm kalbimle ifade ediyorum.

ALLAH’ IN İZNİYLE SONUNA KADAR YOLA DEVAM

Son zamanlarda bazı kesimler adaylığımdan ciddi manada rahatsız olmuş ve tedirginlik içine girmişlerdir. Bu nedenle adaylıktan çekileceğim gibi asılsız algılar yapmaktadırlar. Hiç bir şekilde adaylıktan çekilmem söz konusu değildir. Sizlere şeref sözü verdim. Tek başıma da kalsam sonuna kadar devam edeceğim. Hiç bir güç beni sizlere ve Gerze’mize hizmet etmekten mahrum edemez. Bu tür yalanlara, algılara inanmayınız. Gerze Belediyesi Gerze halkınındır ve ben yaşadığım sürece öylede olacak. Hiç bir oda kapısı Belediyede benim dönemimde kapalı olmayacak” diye konuştu.  

AdminAdmin