Siyaset
Giriş Tarihi : 04-03-2011 00:17   Güncelleme : 04-03-2011 00:17

Başarılara Doymuyor

GAZİ MUSTAFA KEMAL İLKÖĞRETİM OKULU, SOSYAL ETKİNLİKLERDE BAŞARILARA DOYMUYOR

Başarılara Doymuyor

Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu atletizm takımı dereceye girdi. İbrahim Ünlütürk, Kürşat Tezgel, Mert Yiğit, Mertcan Baş, Cansu Öztürk 'ten oluşan atletizm takımı ilçe seçmelerinde dereceye girerek ilde yapılacak yarışmalara katılmaya hak kazandı.

 

  

19 Şubat 2011 tarihinde Sinop Kemalettin Sami Paşa Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Halk oyunları il yarışmasına katılan Gazi Mustafa Kemal küçük kızlar sitilize dalında yarışmalarda çok ciddi ve özverili çalışmalar sonucu yarışmada 86.00 puanla 2. olurken Sinop Cumhuriyet İlköğretim Okulu 86.30 puanla 1. oldu.

 

Boyabat ilçesinde yapılan küçük erkekler voleybol il müsabakalarında Gerze'yi temsil eden Gazi Mustafa Kemal  İlköğretim Okulu,  il birincisi oldu.

 

Sınıf Öğretmeni Murat Olgunsoy yönetiminde çalışmalarına devam eden Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu Voleybol takımı 2011 yılı il elemelerinde 1. oldu.

 

Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu Voleybol takımı küçük erkekler dalında il birincisi olarak 6-10 Mart'ta Yozgat’da yapılacak olan Karadeniz Bölge turnuvasına katılma ve ilimizi temsil etme başarısı göstermiştir.


www.gerzeninsesi.com sitesi olarak okulumuzu başarıyla temsil eden ekipte görev alan tüm idareci öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının her alanda ve tüm yaşamları boyunca sürmesini temenni ediyoruz.

AdminAdmin