Güncel
Giriş Tarihi : 07-12-2016 11:48   Güncelleme : 07-12-2016 11:10

Özel Eğitim Sınıfı Öğrencilerine Ziyaret

Kaymakam ve Kurum Amirleri, özel eğitim sınıfı öğrencilerini okullarında ziyaret ederek öğrencilere çeşitli hediyeler verdiler

Özel Eğitim Sınıfı Öğrencilerine Ziyaret
 İlçemiz Kaymakamı Bülent Bayraktar, Gazi Mustafa Kemal İlkokulu, Atatürk Ortaokulu ve Haşim ve Zehra Tarı Ortaokulunda eğitim gören özel eğitim sınıfı öğrencilerini okullarında ziyaret ederek öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Kaymakam Bayraktar'a ziyaret esnasında Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Murat Özcan, Emniyet Amiri Aslıhan Özcan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz ve Sosyal Yardımlaşma Fonu Müdürü Leyla Tuna eşlik etti.

Kaymakam Bayraktar ve kurum amirleri, ziyaret ettikleri okullarda,  özel eğitim sınıfı öğrencilerinin sevgisi ve yoğun ilgisiyle karşılandı. Kaymakam Bülent Bayraktar, bütün öğrencilerle tek tek ilgilenip durumları hakkında öğretmenlerinden bilgiler aldı ve sorunlarını dinledi. Bayraktar, ziyaretler esnasında yaptığı kısa konuşmada '' Engelli öğrencilerimizi eğitim ile topluma kazandırılabiliriz. Hepimiz bir engelli adayıyız. Önemli olan zihnimizdeki engelleri yok etmektir. Bu öğrencilere sımsıkı sarılıp daha fazla sahip çıkmamız gerekiyor'' dedi.

AdminAdmin