Güncel
Giriş Tarihi : 08-06-2017 10:30   Güncelleme : 08-06-2017 10:45

Sinoplu İş Adamlarının Çalışmaları Vitrine Çıkıyor

İlk defa düzenlenecek olan I. Sinop İş Dünyası ve Girişimci Forumu ile iş dünyası kendi çalışmalarını da vitrine çıkarmış olacak

Sinoplu İş Adamlarının Çalışmaları Vitrine Çıkıyor

Kasım ayında düzenlenecek olan İnovasyon Forumu Sinoplu İş Adamlarını bir araya getirecek. İlk defa düzenlenecek olan I. Sinop İş Dünyası ve Girişimci Forumu ile iş dünyası kendi çalışmalarını da vitrine çıkarmış olacak.

 

Kasım ayı içerisinde düzenlenecek olan I. Sinop İş Dünyası ve Girişimci Forumu ile ilgili açıklama yapan SİAD Başkanı Rafet Orhan, uzun süredir üzerinde çalıştıkları forum projesi konusunda kamuoyunu bilgilendirdi.

 

Sinoplu iş adamları vitrine çıkıyor

İlk defa yapılacak olan forumda yine ilk defa Sinoplu İş Adamları çalışmalarını vitrine çıkarmış olacak. Sinoplu İş Adamları’nın birlik ve beraberlik içinde yaptığı başarılı çalışmalara bir yenisini daha ekleyecek olan SİAD, bu proje ile dernek geleneğine, organizasyonel inovasyon katmaktaki kararlılığını ispat edecek.

 

16-19 Kasım tarihinde, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan forumla, Sinoplu İş Adamları çalışmalarını İş Dünyası ile paylaşma imkânı bulacak. Türkiye’mizin yanı sıra Global piyasalarda dünyamızın birçok şehrinde ve ülkesinde faaliyet gösteren, seçkin iş adamlarının iştirakleri ile katılım sağlayacakları forumda, SİAD organizasyonel inovasyonun ilklerinden olacaktır.

 

I. Sinop İş Dünyası ve Girişimci Forumu’nun detaylı sunum ve tanıtım çalışmasının ayrıca yapılacağını kaydeden Başkan Orhan, SİAD olarak çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerinin altını çizdi. “İlk kez böyle bir organizasyonu yapmak bize nasip oluyor. Şahsım ve Yönetim Kurulum adına, bu işe destek olan tüm SİAD ailesine çok teşekkür ediyorum. Yine bir ilki gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşayacağız. Tüm iş dünyasını, ticaretlerine ışık tutacak ve inovasyon kazandıracak olan forumumuza bekliyoruz. Bu forum, Sinop İş Dünyasına hayırlar getireceği inancındayım. Katılımcı ailemizin PR çalışmalarında, Forumumuz ile tüm dünyaya değerlerini sunma imkânını yakalayacağı, inancını da taşımaktayım. Amacımız ve hedefimiz bu. Şimdiden Sinop’umuza hayırlı olsun. Sevmek Güzel Bir Kelam değil mi? Amma Velakin; İspat ister. Gayret bizden Takdir Allah’tandır. Biz teveccühlerinize talibiz” diye konuştu.

Erkan TaşErkan Taş